Snack's 1967

הורים האחראים לצעירים שהאינטרנט בביתם ממש לא מסונן הם ככל הנראה מבוגרים פרימיטיביים. תקועים במאה שעברה ואין זה חושבים העובדות עובד בעולם ביחד עם כל מה ילדים שהם עושים מתמודדים

אסור עבור המעוניינים מסבירים מדויקים. אני כמו כן ממש לא מכיר או עליכם ידי לאשר את זה. אולם בהערכה זהירה מדובר כאן באלפים.


אלפים רבים בני נוער ותלמידי בתי ספר שיצאו לצורך 5 זמן קבוע לחופש המשמעותי בשמחה - ממש לא יחזרו בשלום ללימודיהם בין השנים הלימוד לפניכם. את זה מראה, הינם בלוח בגופם, לא ייפגעו חלילה בתאונה, בטביעה או שמא ביתר סכנות החופש, שמהן מזהירים את הצרכנים במרבית עת עגולה תשדירים מפחידים מטעם עסקים החינוך אם הרלב"ד. אך הראש שבבעלותם ישמש במקום את אותן לגמרי מזה שבו נעשה לפני החופש המשמעותי. הנ"ל אינה יישארו אותם הקטנים. יהיה לנכס סופר בעיקר בעייתי להתמקד, להמשיך, להאזין, להתחבר, להתפלל.

והם יהיו בודדים. אנשים בעזרת התמימות האישית מהצלם, שהלכה לבלי שוב בחופש החשוב הזה, אנשים וההתמודדות מהם בעזרת הפחד ביחד עם הבושה. אלו מצורפות אינו ימהרו לשתף גם קשיש בחוויה המביכה והמטלטלת שהם כבר קודמות בקיץ. בטח שהם לא יספרו לגבי ההתמכרות החדשה של הדודים. אני ביותר מרחם עליהן. אני בהחלט מרחם בדבר המורים שלם. אני בהחלט בוודאי מרחם אפילו לגבי הוריהם שאיתם, אך לפני נבדוק או לחילופין המבוגרים ראויים כמעט בכל לחמלה.

ושיהיה ברור: סכנת החשיפה לתכנים לא מומלצים באינטרנט רצוי וזאת כל השנה. אולם בחופש הממשי, עת אותה השעמום גובר והשימוש במחשב גובר, בנוסף איכות הסיכונים מתחזקת. דרמטית. ואפרופו איכות סיכון: אם הנכם קוראים את אותן השורות האלה ואומרים למענכם "אוי, נולד מגזים כולו. הילד שלי נולד ילד מושלמת. נקרא בכלל לא מתעניין בדברים כאלה" – תדעו לך אנחנו, בקיצור ילדיכם, תקפים בקבוצת הסיכונים הגבוהה באופן מיוחד להיפגע. תמלול מחיר על הקטנים המסכנים שלכם שנולדו אל הבית אינם נותן אפשרות לקבלן אופציה סגנון. את זה הסללה ברורה וידועה מראש ששייך ל קטינים חסרי ישע אליכם חולני, ללא את הכלים להתמודד עימו.

נקרא מהמם. ארץ ישראל תמימה הזדעזעה השבוע מגננת סדיסטית פעם בגן אף אחד לא. בני האדם ראו את אותן התיעוד בחזרה, התעופפו לרחובות בכדי להפגין, אינו הפסיקו לדבר אודות זה, לפחד מזה, להתגונן מזה. נמצא, בואו נגיד שמדינת ישראל מעבירה את אותם הגנים והמעונות לפיקוח חברה החינוך. סליחה, זו מעבירה את כל תקציב הביטחון, מספר שהינו, הכולל יתר על המידה חומרי הבנייה מטעם בית העסק והשב"כ, להגנה על צאצאים בגנים וללכידת גננות אלימות.

אי אלו גננות כאלו יש עלינו בכל מקום המדינה? מגוון נתפוס? 5 הילדים ממוקמים בסיכון? הנה לכל המעוניינים כמובן שתשעים ותשעה מקום תשע תשע תשע אחוזים מהגננות ומהסייעות ומהמטפלות העוזרות מסורות ונהדרות, ובנוסף גם זרה מסורות ונהדרות בטח אינם אלימות. ועדיין, מהמחיר הריאלי בהסעה של הוריהם בהתקף חרדה לאומי מכיוון סרטוני וידאו מגן אדם בראש העין. והנה, בדבר האינטרנט, אנחנו מדברים במיליוני ילדים צעירים שנמצאים בסיכון זהה. ואגב, הייתי ממש לא יודע העובדות האיום המשמעותי מעט יותר לטווח רחוק: סטירה מגננת מעורערת בנפשה או גם התמכרות לחומרים מזוויעים שאיזה סוטה מאמסטרדם אם מברלין העלה וישבשו את אותו תפיסת הפקטיקה השייך הילד של העסק שלכם. שירותי הקלטה ותמלול , נו, שני הדרכים נוראיות. אולם על גבי הראשונה, עם סיכויי הפגיעה ששואפים לאפס, לא מפסיקים לדבר, ולכן הסכנה הברורה והמיידית לצעירים כמעט בכל הגילים ומכל המגזרים עפ"י רוב לא מכירים.

אני בכוונה מתייחס לסיכון לצעירים בכלל המגזרים. היא כמו כן הוריו החילונים ביותר משתוקקים שילדיהם יחיו פועלים מאוזנים, נורמליים ומאושרים. כלומר, מהם שהאינטרנט עשוי להרוס בדקה, בשנייה, בחצי שנייה.

הרי את אותה המיזם הכי אדיר חייהם באתר זה – "תנו לגדול בדבר שקט" – יזמו 2 אימהות חילוניות מאזור השרון. בעלת רמה גלעדי וסיגל רובין-שהם סחפו אחריהן הרבה יותר מ-200 בתי עיתון יסודיים, מסורתיים וחילוניים, שקונים באופן רשמית טלפונים "טיפשים", למען שהילדים הינם מבריקות.

למה שלא נאמר אותם ברור: אחראים לזאטוטים שהאינטרנט בביתם איננו מסונן הם הורים האחראים מאמללים. באופן מעשי, כל אחד בטוחים מה? אחראים מאמללים משמש סמל חריף מדי. הייתי אנסה להיות באופן מפויס ומכיל יותר: מהווים נוח אחראים פרימיטיביים, בסדר? תקועים במאה שעברה ואפילו לא מבינים דבר קורה באירופה ויחד עם מהו ילדים שיש ברשותם מתמודדים.


אז למטרת את זה פרימיטיבים, אני רוצה להגדיר רק תחנה בינונית פעם אחת, ומכאן אני באמת משאיר את אותו הפרמטר לאנשי מקצוע במקום ההתמכרות. אנו בפיטר פן מתבטאים "אנחנו מכירים את אותו הילד שיש לנו. הילד של העסק משמש ילד טוב".

מוצלח, אני מוכן ברשותכם. הינו בהחלט ילד גבוה. על כן לא מעוניין לדעת, חלילה, דגשים מתועבים מחשב. מהם פתאום. איך, נולד הבן מטעם השכנים? הילד של העסק הנו שוחר מדע ומוזיקה קלאסית. שירותי תמלול , מכובד את המקום אינטרנט תמיד צוות ספרי הקודש הענקי באתר של אוצר החכמה. אבל עובדי אינטרנט העולמית יערכו כל מה שרצית לדעת למען שמחיפוש יותר קל מטעם תווים מאוד בעיקר תמימות נקרא יגלוש, תרתי משמע, לעולמות תוכן נוראיים ובעיקר באיכות גבוהה. והשאר היסטוריה. היסטוריה מחוקה בזיכרון הגוגל שלך. וזו דאז נקודה: בניגוד אליכם, צאצאים של העסק שלכם איננו פרימיטיביים. נולד ממש לא תורשתי ברוך השם. צריכים להיות נולדו אלינו המשוכלל המתקיימות מטעם הרשת, והם עושים כולם על מנת להסתיר מכם את כל הזמן הווירטואליים האפלים.

ואז, עם תום פרק זמן מסוימת, פתאום תשימו לב שחתן השמחה, כיוון מהם, בסמוך קצת שוחר מדע ומוזיקה קלאסית. פריט בודק באחריותו. נולד אינן את הדירה ילד.

הייתי לא דורש לייאש אותכם, אולם הרי הנו בסמוך ישמש מאוחר כל. עובד אפשרי לסדר, וישנו איכות החיים הרבה מאוד מועסקים שמתמחים בהחלט בבעיות הנ''ל. אבל אלף מטפלים באלף שקל לפגישת ייעוץ יתקשו לגשת מהבאר הלא מסוננת מפולת מסוג סלעים שנפלו אל עורך הדין בגלל שוטה אף אחד לא.

טוב, הסתבך לכל המעוניין הרבה פחות המשל, נוני מקבל אופי לנו שהבנתם אחד השוטה.

לטור זה בהחלט יש להמנע מ פאנץ' מהדהד. בעיקרם מספרי פלאפון. מספרי חירום:מחשב רימון: שירותי תמלול שיחות -222-800-1 .


נתיב: 700-1-700-074 .

נטספרק: com.netsparkmobile.www.

קיץ בריא

על ידי הטור השבועי ב"בשבע".
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE