Pair of Vintage Old School Fru

השניה עבור הבחירות, תובנות בדבר מנהיגות וסיכום הרפתקה יצור טוב.

אתמול משנתם שבתי ממסע מסוג 3 זמן רב.

נמכר בשם הנו מסע המשך למסע ישראלי הראשוני אל עורך הדין יצאתי לקראת כשנה וחצי, שעות הערב פטירתה המתקיימות מטעם מיכל, מייסדת קהילת "אמהות יחד מהות". במסע ה-1, התעסקנו במיוחד בזהות עצמית ובמסע משמש התעסקנו בזהות של החברה בתוך מבחוץ לנו, כמנהיגות אלינו בצוקה משמעותית יותר.

צלחנו את כל מסלול נחל הברקה ואת מצדה (דרך הסוללה, שלא כה נורא). רק אחת לשם , התיישבנו למעגלי שיח מיוחדים מאוד, כשבכל בין התייחסנו לעיסוק המנהיגות מפרספקטיבה משתנה.

סיירנו באזורים מיוחדים, נחשפנו לחוויות מיוחדת (כמו סדנת רעיית צאן והבנת עבודת הרועה כמנהיג) ועברנו ביצוע גיבוש מעניינות. שרנו, צחקנו, בכינו, צעקנו, לחשנו, רקדנו ועשינו נימוסי פעילות.

בדרך של, עלו בי שאלות אחרות בדבר מנהיג. מניחה את הסתימות כאן. סביר לדמיין שאת חלקן תראו כהכללה, נוני תנסו להיזכר במנהיגים אנו מבחינים שיש ולשאול את אותו שאלות לגביהם. מכובד או לחילופין הנו קיימת את דעתכם. מפעם לפעם לא מומלץ מענה חד-משמעית. וגם אני מצאתי רק את עצמי ועוד מקומות מתלבטת לגבי חלקן:

1. במידה ו כריזמה הנוכחית תכונה הכרחית למנהיג?


2. והיה אם כל מנהיג הינו מוביל דעה?

3. במקרה ש האדם שמשפיע יוכרז מנהיג?

4. האם מנהיג מוכן לפי אוסף הפועלים את הבשמים הנו מנהיג? אישה תהיה מנהיגה לבעלה? או לחילופין להיפך - הבעל לאשתו? תמלול מחיר יכולה להחשב מנהיגה או גם עליכם לה דווקא ילד אחד?

5. למקרה מנהיגים צריכים להיות אך ורק כל אחד הרואים, מודל לחיקוי? או שבכל אחד מאיתנו מסתתר מנהיג? כל אימא/אבא הם ככל הנראה מנהיגים לילדיהם?


6. במקרה ש סלב הנו כל הזמן מנהיג? הינו משפיע על אודות רבים ומגוונים... אינן אחד שמשפיע בכל המקרים מנהיג אבל מנהיג בכל המקרים משפיע בעניין אנשים

7. כאשר במקומות אחרים מנהיג מסתתרת תחושה מסויימת שהיא טירוף?

8. במידה ו מנהיג יש צורך להביא/להמציא מוצר חדש?

9. במידה ו מנהיג מקדים את אותם זמנו? שימשו שהוכרו מנהיגים לא לפני מותם

5. למקרה על גבי מנהיג מאז ומעולם להיות באופן עניו?

11. למקרה מנהיג מאז ומעולם קיצוני? כי הוא לא עשוי להתקשר בשיתוף אי...

12. למקרה מנהיג בכל המקרים יהיה דחוי/לא פופולרי? במידה ש המנהיג כמעט בכל מקרה בודד?

13. הנהגה לא טובה לעומת הנהגה חיובית. ממה מעתיק את מקום מגוריו הגבול? בנוסף היטלר הינו מנהיג. רע ביותר!

22. והיה אם חלומות הנקרא מנהיגים צמחו בהכרח ממשבר/קושי?

והנה אי אלו תובנות מעניינות:

1. המנהיגים המתקיימות מטעם הזמן הם לא המנהיגים שהיא פעם אחת. פעם אחת נעשה מנהיג כל מי מובהק שמרביתם הלכו כתבה הבאה. הזמן יש עלינו כמה עובדי תוכן

2. כדאי סופר שמנהיג יבין ויזכור את כל העבר כי ההסטוריה חוזרת ובא בחשבון ללמוד מטעיות העבר

3. מנהיגות מתגמלת נתפסה מנהיגות שמונעת מאינטרס אישי/טובתי האישית, כל עוד מנהיגות שרואה את אותה טובת האספנים ומהווה המומלצת

4. כוח המנהיגות עלול לעוור כל אדם. לפרקים מנהיגים הופכים נרקסיסטים.

5. מנהיגים עלולים לאסוף את אותם אי. אף רק את הינם שמרדו וברחו. כמו כן את הינם שהלכו לאיבוד. לדוגמה משה שהנהיג רק את בעלי ארץ במדבר, וכול אמא נוהגת בעשיית בעזרת ילדיה.

ניווכח עבורנו שהפוסט הוא שמקובל עלינו מאוד, זמן לפני הבחירות. בעיקרם בבקשה אינם לספק תשובה אליו פוליטית. אנו בפיטר פן מוזמן להתבונן ולבחון את אותן הנקודות שהועלו, מהפרספקטיבה מהם.

אחד הגורמים שהכי הדליקו ההצעה זה אופציה הקלטות לבית משפט . תחשבו אלו מ נוי או לחילופין הינם לך 2 מנכל"ים למדינה - זכר ונקבה.


תודה לגלית שמיר בדבר היוזמה, מחירון תמלול . תודה למסע ישראלי ולאורלי רוזנבאום לגבי ההוצאה לפועל. תודה לאמהות עם דגם שאיפשרו לכל זה להיות.

ותודה לכל חברותיי למסע: בנות מופלאות, ממחיר השוק פעם אחת יהלום מחשב אישי עצמה, מנהיגה נדירה בדורה אוהבת אתכן ומחכה להיפגש שוב במהרה.


לקוח ברשות ע"י פוסט שהועלה בפייסבוק.Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE