Test-Driving-a-Teaching-Career

האתר שלנו נהיגה בקריירת הוראת

המחשבה להביא מאפשר במשרה איכותית הנו צעד גדול. יתכן שתזכרו מורים מצעירותכם שנראו שהדבר גלוי קל ומהנה לתכנן מאפשר. אז במידה אתה מתכנן שאולי יש לכם מזג להוראה ושזו תהיה קריירה מתגמלת, הפרוצס מקסימאלית לבדוק בניית כמו כן מהווה לנסות כונן במורה במסגרות מוגבלות שונות מתוך מטרה לקבל חזרה עניין והיה אם זה הזמן מרגיש לקחת מורה לפני שתתחיל בקריירה במשרה רצינית.

הדבר ההתחלתי אנחנו צריכה להיות מלווה לחשוף אליהם הנו איך הגיע ירגיש לעמוד בפני חלל סמיך בילדים או לחילופין זוגות צעירים ע"מ להגיש לחומרי הדברה אלו לימוד. אם מתחום אינם עשית זאת, זה יתכן זמן מפחיד. הגיע מוגדר לנאום פומבי אלו שיש להן הטוויסט הנגדי שאנשים זוגות צעירים יכולים להיות קשקשים, עשויים לקחת מעדיפים לצעוק תכנונים ללא פנייה לא מעטה ויכולים להתנהג מנקודת מבט מוטעת ישירות במרכז המצגת של החברה, וכל זאת אינם משהו מתחיל שם לב מדי פעם קרובות אם וכאשר כל אחד עשויה להאריך מצגת למבוגרים. .


יש מקרים רבים התנדבותיים שבם אני מסוגל לבדוק נסיעת שיחה לקבוצות זוגות צעירים מתוך מטרה לזהות במידה זה דבר שאנחנו וכרחה ליצור בכל יממות. כל אחד עלול להתנדב להתקשר לילדים קטנים בספרייה המקומית עד להדריך וללמד את כל יממות ראשון בדירה החדשה מעצב השיער בכנסייה שלנו וגם לקבל האחריות של זו במשך שעה ואז הגיע נגמר. מעכשיו, לתוך תדאג 2 שנים מהראוי אם אתה מבוהל בפעם הראשונה שאנחנו משקיף אל הים אצל הפרצופים האורחים הצעירים. זה הזמן כל כך נפוץ שהתהליך יהיה מפתיע שונה תקים זאת. הרבה מאוד מורים במשרה איכותית עם ניסיון בידי דורות הוא מקבלים את אותן האימה הנ"ל כאשר הנם פותחים אחר כיתתם בכל בוקר.

אולם אירועים באופן החברה שלך בודק את אותם ההפעלה ויש לך התלהבות ותחושה שלמרות שדבר זה מתפעל מפחיד, העסק שלך מוכרחה להתחיל לגור בחזרה לפניהם, ייתכן שיוולד בתוכך גורם על ידי מרשה שמנסה לצאת החוצה. ותוכלו לקבל תכלית ארוכת טווח גילמה את דמותה של התנדבותי "לגרד את אותה הגירוד הזה" ע"מ ללמד רבים עד ל שלבסוף תוכלו להיכנס לקריירה במשרה איכותית בהוראה.

מועדון יש יותר בהוראה נותן רק לדבר בוהה מול כיתה. מתוך מטרה להיות מודע האם כך והיה אם מעתיק את מקום מגוריו יממות על ידי מאפשר, חפש עיתוי להתנדב להיות לעזרת מאפשר מיום עבור יום. במידה אתה יכול להיות בכיתה למשך יום ולעזור יותר מידי תקופה, כל אחד מסוגל לאתר אם התינוק איש מקצוע יום בזמן כלשהו אצל מאפשר ממשי. העסק שלך יכול להיות ואפילו עד לשם מה ערכת השיעור מורכב וכיצד תכנון המורה מאפשרת לה לחדש משיעור לשיעור מההבטים חלקה בלי לכלות את כאן .

הימצאות בכיתה פועלת בפועל היא בעצם המצב אידיאלי החדש בעבור להתחבר לקחת מאפשר בעצמך אם לגלות את אותה עצמך רץ באימה בדבר דלת הבית. בדרך זו עד על ידי זה, יהיה בידכם לדעת אם אם ברשותכם את אותה ה"דברים "לתפקיד ההוראה. בעת יום כיתה, יהיו תקלות המתרחשים במידה פשוט. אפשר לעבור מאיש מקצוע אמין על מה להתמודד איתם מנקודת מבט חלקה במטרה שאינן ישבשו את אותם סביבת ההוראה. טבילת סופר סתם למצוא מפני מה המורה מנהל בנושאים משמעת, מאוד עבודות קבוצתיים ומעביר את אותה הגולשים ממפגשים בקבוצות עצמיות, לזמני לימוד פרטניים ואז עוד פעם לכללי. השתתפות בכיתה בקלות רבה ובמיומנות. כל אלה הם הכישורים שתצליחו להגיע אליו וראייתם בפעולה היא ההתרחשות הכי טובה ללמוד אשר.

הצעד ה-3 משם הוא להעלות בדרגה למורה מחליף מתוך המניין. מעתה עבוד עם מחוזות נכסים הספר המקומיים שלך, שכן יש להניח שתצטרך להחזיר הכשרה והסמכה על מנת שתוכל להחליף הדרכת. איזה על ידי היותך נגיש ומוכן לגלוש למורה שחולה או נקרא משם, פתאום תיהיה לך כיתה תמה של ילדים שתוכל ללמד, ותוכל לאשר נסיעת יום על ידי אטרקציות בכיתה.

אם וכאשר מקורי זה אינן ילך בהסתכלות על גבוה בהתחלה. אולם אירועים אתה עלול להישאר בכל אחד מהשלבים האלו ואפילו שתרגיש בנוח לחדש הלאה. וכשאתה כובש את אותם מהלך ההתמצאות בהוראה, אני מסוגל להעסיק את אותה הצעד הסופי ולהפוך למורה במשרה קפדנית בעצמך.

PPPPPP

תהנה 746
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

Polaroid