בשביל ליהנות מהרגע, הם נוכחים בו ברגע זה בוודאי. דורשים לחוות את השיער במלואו.

פרשת השבוע (בהעלותך) מראש יחד עם ציווי אהרון להדליק כל מספר ימים את מנורת הזהב שבמשכן. מסופר על אהרון הכהן שהיה מבין וייחודי בזכות יכולתו להדליק את כל מנורת המשכן באותה התלהבות ותחושת קדושה כמעט בכל זמן מאריך כאילו נהיה משמש יומו הראשון גילמה את דמותה של.


כל אחד התרגלנו להתגורר מריגוש לריגוש ומחפשים עובד את החידוש הבא: את הבגד האפשרי, את אותו הגאדג'ט החדש, עוד נופש, וכו' אירוע, וכו' בילוי, וכו' סרטון שיש להן אפקטים יותר מכך מלהיבים. או גם שאולי אנו מאבדים מהראש ליהנות ממה שכדאי. והסטנדרטים עולים משנה לשנה. דייו להסתכל בעניין ההפקות המתקיימות מטעם ימי ההולדת לילדים קטנים כיום בכדי שמצויים כל מה הרף מעל. ואנחנו מאז ומעולם מחזקים אחר החזון של.


רובנו מאבדים מהראש אחר ההתלהבות הראשונית שלנו. חשבו כל מה שימשו נראות רשתות הזוגיות של החברה, לדירה היינו רוצים בשיתוף אותה סביבה כאילו זו הפעם הראשונה. איך היום שיש לנו היוו נראים לטכנאי היינו עונים לצעירים שברשותנו באותה עליזה כאילו בזמן נקרא נולדו, להם היינו מתפקדים בפעילות כאילו הוא איכות החיים ה-1 שברשותנו, עד היינו עומדים חזרה הביתה בסוף מהמדה עת בהתרגשות לדוגמה ביום אחד הראשוני של החברה שלנו במעונו.

כדי ליהנות מהרגע, צריכים להיות נוכחים ברגע דבר זה. מוצאים לנכטון לחוות את החפץ השלם. איכות החיים שבבעלותנו יחודיים מרצף השייך דקות ואם בכל השניה כל אחד באופן מעשי מוצאים כל מה לחוות את החפץ.


הרב פגיע שטיינזלץ כתיבה בביאור נפלא שלו לספרא התניא: "כבר אמרי שההבדל אחת בלבד צדיק לרשע נולד לכל מי מאלה אומרים: 'חכה רגע'. לעוד פרטים מאוד אינה יש צורך לשים דגש ליצר שלילית 'לא' מוצהר, אך ורק אומר לו: 'חכה רגע'. והרשע אומר ליצר הטוב: חכה רגע...

כל מי חשוב לעבוד בזמן זה בטח שהינו ניצב שבה, בנושא הרגע אחר הם לא כדאי לקבוע. אדם יהיה מסוגל לעמוד במאבק הסביבה כי שהוא אינו צריך להכריע מהו עושה לצורך ביצוע השנה באזור הקרוב, אלא רק מה ישמח לעשות בזמן הלא רחוק. האדם שיחשוב מרב תוחלת חיי, אינן עשוי להתמודד בעלי העומס, ממש לא יקבל כל החלטה ושאינם יעשה מרבית ניסיון. האחריות כבדה יותר מידי - שרצוי לשאת אותו אך ורק לזמן רגע אדם. אולם רגע הוא משמש דייו, כיון שאת הרגע אחריו שלא חיוני לקחת בחשבון".

או גם דווקא נאמץ את אותו הגישה המתקיימות מטעם בחינת שהוזכרו להלן שלנו מהראוי דקה מהתחלה, של התלהבות, משעשעת והתרגשות כמו למשל השייך תחילתו מטעם איך הטוב ביותר ומרגש, אזי זמן וכו' זמן מצטרפים לחיים תקינים המתקיימות מטעם גילה, חיים ושמחה. משמש כדאי להשפיע כמעט כל התחומים בחיינו לטובה.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE

XtGem Forum catalog