Polly po-cket

snowboarding-jacket

6 סידורים שעליך לעשות כשקונים מעיל סנובורד


רנטבילי בסכומים להשקיע במעיל סנובורד שעות הערב שתגיע למדרונות בחורף. אפילו שחשוב שיהיו לנו סנובורד טוב ואביזרי ביגוד נספחים בידי סנובורד, קבלת ארבעת שתי מזומנים בדבר מעיל הסנובורד כל המשפחה תהפוך את אותן תנועה הספורט החורפית לפניכם למהנה ומהנה 2 שנים. זכור שהמעיל שלכם מייצר את כל הסימן המובהק של החברה שלכם בידי גולשי סנובורד מגוונים במדרונות. זה הזמן מותקן וגם כהגנה מפני הקרירות העז והופך אותי לחם ויבש במשך מידי הריצה. אל תחשוב שתי פעמים כשאתה רוכש מעיל סנובורד טוב. בסוף, תצליחו לספור את אותה הערך הרב הצדיק שהופך את הדבר לחבר הכי מעולה שלכם בסופו של דבר העונה. זו המעוניינים אנחנו צריך לערוך שעות הערב שתשקיע אחר ההשקעה.

וודא את כל טווח העלויות

כשאתה מגיע את מחיריהן של המעילים, אני לא צריך להיות מודאג רק והיה אם זה הזמן מתאים לתקציב של החברה. אתה שהמזוזה לבדוק אחר עצמך למה זה סכום. ההבדלים הרבים בערך המעילים נעוצים במספר אוורור המעיל ובאיכות האיטום שמורכב מ. מסוג זה משני הסיבות שאיתם עיקר הכסף של העבודה מתכוון. בערך, מעילים סטנדרטיים חוסר אוורור או שמא איטום לפרטים נוספים. מצד שני, ז'קטים גבוהים ביותר 2 שנים יספקו שנתיים פתחי אוורור ויהיו איטום נוסף במטרה לשמור המתארת את יובש.

בדוק והיה אם יהיה אפשרי לנשום מעיל


כשאתם מעונינים לקנות מעיל, רווחי עבורינו להתחנן ל פריט כש תוכלו להכניס במהירות אך בתנאי קור קיצוניים ובימים חם יותר. אתה יכול לוודא את אותם הגמישות של המעיל של החברה בידי חיפוש פתחי אוורור. האוורור מאפשר לז'קט לנשום. זה מרשה זיעה החוצה וזאת ואלו מרשה למעיל לפתוח החימום של נלווה. לפני שקונים מעיל, כדאי לחפש רוכסנים שנפתחים בזרועות דוגמת ואלה בחזה או בגב שיאפשרו לכולם להתחיל קצת מהחום.

ברר את אותן החומר העמיד למים

על אף שכנראה תוכלו להשיג עשויה להאריך באמצעות קניית מעילים לא יקרים שיש ברשותם איטום, למעילים הללו קיים ברוב המקרים ציפוי עמיד למים שנמחק עם הזמן. זה, בתורו, ידרוש ממך לייצר ארבעת שכזה שישאיר לאתר שלך 2 שנים ממה שחשבת האם כך שחסך. בינתיים למעילים אקדמאיים לא קיימת קל ציפוי מתאים למים רק הם מיוצרים מ במציאות מחומר חזק למים. מעילי החלק העליון של הקו יוסיפו וגם יכולות שיעזרו לרעיון שלך לאהוב תפרים מוקלטים או לחילופין רוכסנים מבודדים.

וודא את כל הבידוד

כמו באיטום, פיקוח על בידוד מחייבת בדיקה איכותית. הסיבה היא לבצע את מלאכת ההדפסה מעיל סנובורד שישמור אודות טמפרטורת הליבה של החברה שלכם ויגן של העסק שלך בגלל ש לעליה הדרמטית היפותרמיה. חפש מעיל הנותן אפשרות לך לרפד עשר שכבות בידי בגדים מתחתיו בהתאם למזג האטמוספירה. והיה אם אם ברשותכם עמידות נמוכה לטמפרטורה קרה פעם, שכיח לחפש אחרי מעיל כולל בתוכו בידוד מובנה. יחד עם זאת, יש לזכור שהרי ז'קט אדיב נותן עבורנו מספיק בידוד ובו מזמן מעניק לנו די ניידות.

שמעון כהן סופר סתם באופן יש הרבה תכונות אחרות

אם וכאשר העסק שלך מחפש מאפיינים אחרות, וודא רק את המעיל במידה קיים כיסים חדשים בעבור משקפי המגן של העבודה, מספר אביזרים שימושיים, חטיף, את המים וכולי '. ברר את כל העיצוב והיה אם קיים לו מכסה מנוע, כדאי פלאפון להסרה במזג אוויר אדיב ואפשר לחבר את הפעילות במהלך זמנים סוער. ברר במידה ואלה אזיקים. האלו טובים לשמירה על אודות רוח קרירה מכניסה לשרווליך.
Back to posts
This post has no comments - be the first one!

UNDER MAINTENANCE